Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Background
hr: Pozadina

en: Display
hr: Prikaz

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Other
hr: Ostalo

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Style
hr: Stil
