Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Message
id: Pesan

en: - None -
id: - Tiada -

en: Settings
id: Pengaturan

en: Display
id: Tampilan

en: Start Date
id: Tanggal Mulai

en: End Date
id: Tanggal Berakhir

en: Other
id: Lainnya

en: Front page
id: Halaman depan

en: Style
id: Gaya

en: Page Top
id: Kehalaman Atas
