Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ
