Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Display
lt: Rodymas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Other
lt: Kiti

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Style
lt: Stilius
