Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Front page
ml: പ്രധാനതാള്‍
