Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Display
mn: Харуулах

en: Front page
mn: Толгой хуудас
