Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Other
my: အခြား

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ
