Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Start Date
nn: Startdato

en: Other
nn: Andre

en: Front page
nn: Framside
