Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Date
os: Датæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
