Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Date
pt: Data

en: Message
pt: Mensagem

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Text Color
pt: Cor do texto

en: Background
pt: Fundo

en: Display
pt: Mostrar

en: Start Date
pt: Data de Início

en: End Date
pt: Data de Fim

en: Other
pt: Outro

en: Front page
pt: Página principal

en: Style
pt: Estilo

en: All pages
pt: Todas as páginas

en: Page Top
pt: Topo da Página
