Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Display
sl: Prikaz

en: Front page
sl: Vstopna stran
