Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Display
sr: Приказ

en: Front page
sr: Насловна страна
