Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Display
ta: காட்சி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Front page
ta: முதற்பக்கம்

en: Style
ta: பாணி
