Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Text Color
tr: Metin Rengi

en: Background
tr: Arkaplan

en: Display
tr: Gösterim

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Other
tr: Diğer

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: All pages
tr: Tüm sayfalar
