Notify Bar (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: - None -
vi: - Không -

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Background
vi: Nền

en: Display
vi: Hiển thị

en: Start Date
vi: Ngày bắt đầu

en: End Date
vi: Ngày kết thúc

en: Other
vi: Khác

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: All pages
vi: Tất cả các trang

en: Page Top
vi: Đầu trang
