Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: URL
be: Спасылка

en: Display
be: Паказ

en: Other
be: Іншыя

en: Front page
be: Галоўная старонка
