Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Display
cs: Zobrazit

en: Other
cs: Jiné

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Style
cs: Styl
