Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Message
eo: Mesaĝo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Other
eo: Alia

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo
