Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Background
hu: Háttér

en: URL
hu: Webcím

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Other
hu: Egyéb

en: Front page
hu: Címlap

en: Style
hu: Stílus

en: Page Top
hu: Oldal teteje
