Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Display
jv: Tampilan

en: Other
jv: Liyané

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng
