Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Display
ka: ჩვენება

en: Other
ka: სხვა

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Style
ka: სტილი
