Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ
