Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Other
ku: هیتر

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا
