Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Message
mr: संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Display
mr: दाखवा

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ
