Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Background
pl: Tło

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Other
pl: Inne

en: Front page
pl: Strona główna

en: Style
pl: Styl

en: Page Top
pl: Góra strony
