Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Message
te: సందేశం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Display
te: చూపు

en: Other
te: ఇతర

en: Front page
te: మొదటి పేజీ

en: Style
te: శైలి
