Notify Bar (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Message
ast: Mensax

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Display
ast: Pantalla

en: Other
ast: Otru

en: Front page
ast: Páxina d'entamu
