Notify Bar (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Display
az: Monitor

en: Other
az: Digər

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Style
az: Stil
