Notify Bar (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Message
is: Boð

en: - None -
is: - Einki -

en: Settings
is: Setingar

en: Other
is: Annað

en: Front page
is: Forsíða
