Notify Bar (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Front page
hy: Առջևի էջ
