Notify Bar (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Message
is: Skilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Background
is: Bakgrunnur

en: URL
is: vefslóð

en: Display
is: Sýna

en: Front page
is: Forsíða

en: Style
is: Stíll
