Notify Bar (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: URL
sq: Adresa URL

en: Other
sq: Tjetër
