Notify Bar (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Background
sv: Bakgrund

en: Display
sv: Visa

en: Other
sv: Övriga

en: Front page
sv: Startsida

en: Style
sv: Stil
