Notify Bar (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Background
uk: Тло

en: URL
uk: URL-адреса

en: Display
uk: Показ

en: Other
uk: Інше

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Style
uk: Стиль

en: All pages
uk: Всі сторінки

en: Page Top
uk: Верх сторінки
