Notify Bar (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Display
bg: Дисплей

en: Other
bg: Други

en: Front page
bg: Начална страница
