Notify Bar (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Other
bo: གཞན

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ
