Notify Bar (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Background
et: Taust

en: Display
et: Kuva

en: Other
et: Muu

en: Front page
et: Avaleht

en: Style
et: Stiil
