Notify Bar (8.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Other
gu: અન્ય

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ
