Notify Bar (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Background
lv: Fons

en: Display
lv: Ekrāns

en: Other
lv: Citi

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Style
lv: Stils
