Notify Bar (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background
nl: Achtergrond

en: Display
nl: Weergeven

en: Other
nl: Andere

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Style
nl: Stijl

en: Page Top
nl: Paginakop
