Notify Bar (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Other
ps: نور

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Style
ps: ډول
