Notify Bar (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Text Color
ru: Цвет текста

en: Background
ru: Фон

en: Display
ru: Отображение

en: Other
ru: Другое

en: Front page
ru: Главная страница

en: Style
ru: Стиль

en: All pages
ru: Все страницы

en: Page Top
ru: Верх страницы

en: CTA
ru: ПКД
