Notify Bar (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Other
sk: Ostatné

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Style
sk: Štýl
