Notify Bar (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Message
th: ข้อความ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Display
th: แสดงผล

en: Other
th: อื่นๆ

en: Front page
th: หน้าแรก
