Notify Bar (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Message
ur: پیغام

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Front page
ur: سرورق
