Notify Bar (8.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Text Color
pt: Cor do Texto

en: Background
pt: Fundo

en: Display
pt: Exibição

en: Other
pt: Outros

en: Front page
pt: Página inicial

en: Style
pt: Estilo

en: Page Top
pt: Topo da Página
