Notify Bar (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Message
ro: Mesaj

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Background
ro: Fundal

en: Display
ro: Afișaj

en: Other
ro: Altele

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Style
ro: Stil
