Notify Bar (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Other
el: Άλλο

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Style
el: Στυλ
