Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Display
gl: Visualización

en: Other
gl: Outro

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Style
gl: Estilo
