Notify Bar (8.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Message
hi: संदेश

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Text Color
hi: अक्षरों का रंग

en: URL
hi: यूआरएल

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Other
hi: अन्य

en: Front page
hi: मुखपृष्ठ

en: Style
hi: अंदाज
